Hakkımda

Merhabalar

Ben Latif Kılıç. 1993 yılının sıcak bir Ağustos gecesinde Kayseri’de dünyaya geldim. Çocukluğumdan bu yana hep teknolojiye merak salmışımdır. Her ne kadar Bilgisayar Mühendisliğini çok istemiş olsam da hayat beni farklı bir bölüme itti. Başka bir bölümden Ankara Gazi Üniversitesinden mezun oldum. Bir çok engeller ile karşılaştım sayısız bir şekilde ancak asla pes etmedim. Burcumun özelliklerinden dolayı olsa gerek 🙂

Her ne kadar farklı bir bölüm tercih etmiş olsam bile bilgisayardan asla uzaklaşmadım. Günden güne bilgilerimi yeniledim üstüne koydum. Yıllarca siber güvenlik alanında bilgi edindim. Yazılımlara programlamalara yöneldim. Geçmişe dönüp baktığım zaman pişmanlıklarım olsa da her zaman önüme bakmayı öğrendim ve artık bu şekilde yapıyorum.

Üstüne koymuş olduğum bilgiler doğrultusunda Web Tasarım, Grafik Tasarım gibi alanlarda da çeşitli şahıs ve firmalara hizmetlerim oldu. Sizde isterseniz yukarıda bulunan menüden iletişime geçebilirsiniz. 🙂

Burada Gündem, Teknoloji (Siber Güvenlik ağırlıklı) ve Off Topic (Herhangi bir konu hk.) kategorilerinde yazacağım makalelerimi yayınlayacağım.

2019 yılında hayatımı pozitif yönde değiştiren kişiyle tanıştım ve 2020 yılının başında nişanımızı yaptık. (Tebrikler için teşekkürler 🙂 ) Evet buradan nişanlıma hayatıma getirdiği güzellikler için teşekkür ediyorum.

Daha fazla uzatmadan siz ziyaretçilerimize iyi okumalar diliyorum.

Soru, Görüş ve Önerileriniz için iletişim formumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz.

Teşekkürler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı